Zarabiaj Online

Design

Przygotujemy spersonalizowany wygląd dla Twojego sklepu internetowego.

Target

Zadbamy również o newsletter oraz pomożemy Ci budować bazę nowych klientów.

Zasięg

Pokażemy Ci jak zwiększyć zasięg, a także jak promować sklep w social media.
Wsparcie
Dostarczamy szkolenia i dajemy wsparcie w prowadzeniu sklepu.
Staramy się, aby sieć była piękniejszym miejscem każdego dnia.
Usługa obejmuje wykonanie projektu graficznego i zbudowanie sklepu internetowego przystosowanego do dalszego świadczenia usług.

1. Brief

Kliknij, wypełnij i wyślij.

2. Wycena

Na podstawie Twojego briefu i konsultacji wycenimy naszą pracę.

3. Design

Przedstawimy Ci projekt graficzny w 2 wersjach do wyboru.
4. Kodowanie
Wdrażamy wybrany przez Ciebie projekt.
5. Testowanie
Sprawdzamy poprawność działania strony na popularnych przeglądarkach i urządzeniach.
6. Rozliczenia
Wystawiamy fakturę vat i przekazujemy Ci wszystkie dane dostępowe.

Angels of Rock

Sklep internetowy z odzieżą szytą z pasji i serca, dla małych i dużych kobiet. Strona oparta o platforme wordpress, posiada funkcję sprzedaży, płatności online, bloga, galerii oraz formularza kontaktowego i zapisu do newslettera.

Epam

Sklep internetowy z suplementami z Syberii. Sklep internetowy oparty o platformę wordpress. Posiada konfigurację z kurierami, social mediami i newsletterem.

Biżuteria Rubin
Sklep internetowy Rubin z ręcznie robioną biżuterią posiada również boczne menu z podziałem na kategorie produktów. Poniżej zamieszczono również opinie ze strony facebook, które automatycznie aktualizują się każdego dnia. Na stronie można znaleźć też sekcję z blogiem, zapisem do newslettera, a także najnowszymi zdjęciami z instagrama.

Skarypetki

Sklep internetowy ze skarpetkami produkowanymi w Polsce. System oparty o platformę prestashop. Posiada konfigurację z kurierami, social mediami i zapisem do newslettera.

Podketo.pl

Sklep internetowy z asortymentem ketogenicznym. Strona oparta o platformę prestashop, wzbogacona o wiele customowych funkcjonalności wykonanych na zlecenie samego Keto Kocura.

Royalknitting

Sklep internetowy z ekskluzywną odzieżą dla dzieci. Sklep oparty o platformę prestashop. Posiada wszelkie konfiguracje niezbędne do prowadzenia sprzedaży w internecie. Obsługuje zapis do newslettera, przekierowuje do social mediów oraz posiada konfigurację z kurierami.

Ezoteryka Nowej Ery

Strona internetowa stworzona z myślą o osobach których świadomość jest na nieco wyższym poziomie. Serwis www stworzony na platformie wordpress, umożliwiając dokonywanie zakupów sesji energetycznych.

Arcanastones
Sklep internetowy z ręcznie robioną biżuterią z kamieni. Sklep internetowy oparty o platformę prestashop. Posiada konfigurację z kurierami, social mediami, newsletterem i blogiem.