Tworzymy nowoczesne strony www!

Jak dobrze wiesz strony internetowe najczęściej przybierają formę blogów, serwisów informacyjnych, wizytówek itp. Nasza agencja już od jakiegoś czasu projektuje i wykonuje nowoczesne serwisy www dla małych oraz dużych firm.
Staramy się, aby sieć była piękniejszym miejscem każdego dnia.
Podczas tworzenie stron www dbamy o najmniejsze szczegóły oraz liczne funkcjonalności, tak by potencjalny odbiorca cieszył się ich niezawodnością. Ogromną wagę przywiązujemy do User Experience oraz bieżących trendów. Dzięki temu strony internetowe tworzone przez nas cechują się wygodą i intuicyjną obsługą.

1. Brief

Kliknij, wypełnij i wyślij.

2. Wycena

Na podstawie Twojego briefu i konsultacji wycenimy naszą pracę.

3. Design

Przedstawimy Ci projekt graficzny w 2 wersjach do wyboru.
4. Kodowanie
Wdrażamy wybrany przez Ciebie projekt.
5. Testowanie
Sprawdzamy poprawność działania strony na popularnych przeglądarkach i urządzeniach.
6. Rozliczenia
Wystawiamy fakturę vat i przekazujemy Ci wszystkie dane dostępowe.
Couch Barbara Lech
Strona internetowa stworzona na potrzeby Pani dyrektor Izby Coachingu Oddziału Śląskiego – Barbary Lech. Jest to rozbudowana strona internetowa, która łączy efekty strony typu One Page, zawiera sklep internetowy, a także platformę szkoleniową. Serwis ten został wzbogacony o blog, formularz kontaktowy oraz zapis do newslettera.
Pracownia 88
Profesjonalna strona www dla pracowni architektonicznej, gdzie zaprezentowano całą gamę świadczonych usług, dotyczasowe realizacje i ofertę. Witryna zawiera także Szczegółowy opis zespół architektów oraz formularz kontaktowy.
Networkspace
Witryna internetowa poświęcona nieformalnej społeczności Network Space łączącej najlepszych przedsiębiorców. Strona zawiera liczne recenzje wydarzeń, konferenci i warsztatów. Oprócz tego opisuje również członków zespołu i posiada stronę kontaktową.
Proswim
Strona internetowa instruktorów pływania skierowana zarówno do dzieci jak i dorosłych. Zawiera liczne zdjęcia, opisy, grafik zajęć, ofertę, cennik oraz formularz kontaktowy.
Ewa Sanecka
Strona typu landingpage page stworzona dla doświadczonej Pani Groomer Ewy Saneckiej. Strona zostala podzielona na sekcje, w pierwszej z nich umieszczono informacje na temat uprawnień i certyfikatów, następnie galerię i specyfikację pracy ze zwierzętami.
IT4PC

Typowy landingpage page produktowy stworzony z myślą o prezentacji dostępnych usług. Zawiera powitanie i krótki wstęp na temat firmy. Dalej przedstawiono zakres usług i korzyści. Cała strona została zakończona formularzem kontaktowym.

Bettys hilfe

Strona wizerunkowa firmy zajmującej się opieką osób starszych w Niemczech. Zawiera liczne i skomplikowane formularze kontaktowe, które zostały zaprojektowane z uwzględnieniem pól zależnych.

Bettys hilfe

Strona wizerunkowa firmy zajmującej się opieką osób starszych w Niemczech. Zawiera liczne i skomplikowane formularze kontaktowe, które zostały zaprojektowane z uwzględnieniem pól zależnych.

Kobieta koduje
Strona internetowa stworzona na potrzeby prowadzenia bloga o tematyce programistyczno-informatycznej. Strona oparta o platfromę wordpress, zawiera artykuły i nowinki dotyczące tematyki IT.
Fresh Gelato

Witryna internetowa poświęcona lokalnemu biznesowi gastronomicznemu, a dokładnie kawiarni Fresh Gelato. Strona zawiera ofertę lokalu, galerię produktów, a także cennik, menu i wszelkie niezbędne informację. Blog prowadzony jest sporadycznie w celach informacyjnych.

Agency GLS
Serwis internetowy dla agencji pracy, przeznaczony do poszukiwania pracy dla obcokrajowców. Na stronie zamieszczone są warunki zatrudnienia, oferty pracy, prezentacja kwater do zamieszkania, a także liczbe formularze w tym kontaktowe i rekrutacyjne.
Mr. Sponge

Strona www dla myjni w Białymstoku rozpoczynajaca się slajderem z najnowszymi ofertami. Następnie przedstawiono szeroką ofertę usług i zaproszeniem do współpracy. Na stronie zamieszczono również rozbudowany cennik oraz dane kontaktowe.

Zibi fotografia

Strona internetowa prezentację usługi fotograficzne. Na stronie znajduje się portfolio fotografa, zakładka informacyjna “o mnie”, cennik, pełna oferta, a także blog i formularz kontaktowy.

Kursy programowania
Strona internetowa mająca na celu prezentację dostępnych kursów oraz dostępnych terminów. Zawiera powitanie i krótki wstęp na temat kursów. Na stronie przedstawiono także zalety i korzyści kursów, przedstawiono równiez osobę prowadzącą oraz formularz z możliwością zapisu na kurs.

Zibi fotografia

Strona internetowa prezentację usługi fotograficzne. Na stronie znajduje się portfolio fotografa, zakładka informacyjna “o mnie”, cennik, pełna oferta, a także blog i formularz kontaktowy.